WEDOS Cloud

„WEDOS Cloud“ – Twoje prywatne centrum danych w chmurze. Płać tylko za faktycznie wykorzystany czas, wydajność, przestrzeń, usługi, …

Twórz dziesiątki lub setki połączonych ze sobą serwerów wirtualnych dynamicznie w zależności od potrzeb.

od 94,88 Zł/miesiąc
114,80 Zł/mies. brutto)

WEDOS Cloud

WEDOS Cloud to profesjonalna usługa stworzona na typie IaaS (Infrastruktura jako usługa), skierowana do wymagających użytkowników, którzy poszukują najlepszego zaplecza dla swojego centrum danych w chmurze.

Masz niepowtarzalną okazję, żeby połączyć naszą usługę WEDOS Public Cloud z Twoją aktualną, prywatną chmurą, a to wszystko za pomocą naszej nowej usługi WEDOS Cloud. Usługa WEDOS Cloud działa w 2 prywatnych centrach danych WEDOS (nad trzecim już pracujemy). Możesz więc wybrać, w jakim miejscu ma być obsługiwana dana część Twojej infrastruktury w chmurze. 

Oczywistością jest możliwość połączenia z zasobami innych rozwiązań chmurowych, tj. Azure, Amazon lub WMware cloud.  W przyszłości usługa będzie umożliwiała korzystanie z natywnego środowiska kubernetes. 

Obsługujemy powszechne API, jak i rozwiązania typu „Infrastructure as Code“ (na przykład Terraform).

Przygotowujemy wersję WEDOS Cloud Private, gdzie wszystko z dedykowanymi zasobami będzie dedykowane wyłącznie dla Ciebie, bez współdzielonego hardware’u.

Płać tylko za to, czego potrzebujesz i z czego korzystasz. Twórz nieograniczone ilości serwerów wirtualnych, wirtualnych routerów lub wirtualnych sieci, aż do chwili całkowitego wykorzystania zamówionej wydajności. Jednym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia … Obecnie dostępny jest miesięczny i roczny okres rozliczeniowy. Przygotowujemy stawki godzinowe i rozliczenie na podstawie faktycznie wykorzystanej wydajności. 

SUPER CENA!
już od
94,88 Zł
Zł/miesiąc
114,80 Zł/mies. brutto

HPE Moonshot

Usługa WEDOS Cloud działa na markowych serwerach HPE Moonshot od firmy Hewlett Packard Enterprise,  stworzonych na potrzeby wielkich rozwiązań chmurowych.

Jeden HPE Moonshot zapewnia wydajność 45 procesorów z 360 wątkami 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz w trybie turbo), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

Zasoby serwera

1 dedykowany wątek fizycznego CPU
2,9-3 (turbo aż 3,8) GHz, max. 6 wątków tylko dla Ciebie.

W ramach 1 serwera wirtualnego aż 4 wydzielone CPU. U WEDOS Cloud Private aż 8 wydzielonych CPU. W przyszłości 32 wydzielone CPU.

Wydajność zakupioną dla danego serwera wirtualnego możesz rozdzielić na dowolną liczbę wirtualnych CPU w zależności od Twoich potrzeb.

Całkowita wydajność, którą możesz zamówić dla WEDOS Cloud, jest widoczna w kolumnie po prawej stronie.
min 1 - max ∞ współdzielonych CPU
37,50 Zł/miesiąc
(45,38 Zł/mies. brutto)
1 GB RAM DDR4
W przyszłości max. 64 GB, zawsze dedykowana.

W ramach 1 serwera wirtualnego aż 16 GB. U WEDOS Cloud Private aż 64 GB. W przyszłości 128 GB.

Całkowita pamięć, którą możesz zamówić dla WEDOS Cloud, jest widoczna w kolumnie po prawej stronie.
min 4 GB - max ∞ GB RAM
8,36 Zł/miesiąc
(10,12 Zł/mies. brutto)
1 GB NVMe SSD
SSD (RAW), w przyszłości aż kilka TB, zawsze dedykowany.

 W ramach 1 serwera wirtualnego aż 1TB.

Całkowita wielkość, którą możesz zamówić dla WEDOS Cloud, jest widoczna w kolumnie po prawej stronie.
min 30 GB - max ∞ GB
0,80 Zł/miesiąc
(0,97 Zł/mies. brutto)

Powyższe ceny odnoszą się do aktywnej usługi. Jeśli przez jakiś czas nie chcesz korzystać z WEDOS Cloud, możesz archiwizować dane za cenę przestrzeni dyskowej (nie płacąc tym samym za RAM, CPU i pozostałych elementów infrastruktury).

Ceny podane za 1 miesiąc przy płatności rocznej, w przypadku płatności miesięcznej naliczana jest dopłata w wysokości 10% ceny. Rozliczenie godzinowe w przygotowaniu.

Wypróbuj prawdziwy Cloud!

Preinstalowane obrazy

Każdy WEDOS Cloud oferuje kilka znanych systemów operacyjnych i obrazów ISO, z których możesz skorzystać dla uproszczenia instalacji. Oferta przygotowanych obrazów jest stale rozszerzana.

UWAGA!

Obsługa WEDOS Cloud wymaga zaawansowanej wiedzy na temat zarządzania serwerami i siecią.  

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w tym zakresie i nie znasz nikogo, kto mógłby się tym zajmować, zalecamy skorzystanie z innej spośród oferowanych przez nas usług.

Potrzebujesz pomocy?​

Dział Obsługi Klienta składa się z ludzi, którzy interesują się technologiami internetowymi. W razie potrzeby chętnie udzielą Ci informacji o usługach, pomogą w złożeniu zamówienia czy też w zarządzaniu usługą przez Panel Klienta. Pomogą również w rozwiązaniu problemu z płatnościami.

Przed skontaktowaniem się z nami prosimy o zapoznanie się z naszą Bazą wiedzy, w której znajdziesz wiele wskazówek dotyczących najczęściej występujących problemów.

Obsługa Klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem chatu, e-maila lub formularza kontaktowego. 

 

FAQ - najczęstsze pytania

Wypróbuj prawdziwy Cloud!

Ta strona używa plików cookies do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji