Luksusowy certyfikat domeny dla Twojego biura
Ważny dokument z odrobiną ekskluzywności.
ZAMÓW CERTYFIKAT

Fizyczny certyfikat własności domeny

Potwierdzenie własności właściciela domeny na unikalnym papierze zabezpieczającym z hologramem 2D i odręcznym podpisem Josefa Grillo, właściciela WEDOS Internet a.s.

Luksusowy certyfikat na ścianę i stół, do biura i sklepu

Certyfikat dostarczymy do Twojego domu w ciągu miesiąca od zamówienia i płatności. Oprócz certyfikatu otrzymujesz również stylowy stojak gratis.

Unikátní nabídka!
400 Zł
bez VAT
484 Zł s VAT

Potwierdzenie własności domeny

Świadectwo własności właściciela domeny na specjalnym papierze zabezpieczającym takim jak akcja lub obligacja z numerem imiennym bez możliwości powtórzenia serii.

Legalny dokument

Ważny akt z odrobiną wyłączności, który w atrakcyjny wizualnie sposób dowodzi oficjalnej własności nazwy domeny.

Piękna dekoracja

Certyfikat doskonale sprawdzi się jako dekoracja na ścianę Twojego biura lub sklepu. Luksusowy projekt nada lokalowi reprezentacyjnego wyglądu i zwiększy wiarygodność biznesu.

Oryginalny prezent

Wyjątkowy upominek dla właścicieli wszelkiego rodzaju stron internetowych – prywatnych, firmowych, blogów i e-sklepów. Zachwyć swoich bliskich certyfikatem, który pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną.

Przypomnienie o przedłużeniu

Fizyczny certyfikat jest zawsze widoczny i łatwo zaalarmuje Cię o zbliżającym się wygaśnięciu domeny i potrzebie jej przedłużenia.

Idealny dla kolekcjonerów

Powiększ swoją kolekcję certyfikatów i dyplomów! Unikalna seria numerów sprawia, że ​​certyfikat jest unikalnym obiektem, którego nie można skopiować. Dla kolekcjonerów kosztowności to niezwykła okazja.

Zamów fizyczny certyfikat własności domeny

Nowa domena – wybierz certyfikat od razu w zamówieniu w usługach dodatkowych.

Istniejąca domena – aktywuj certyfikat w administracji klienta. W szczegółach domeny wybierz Zarządzanie certyfikatami.

Po co zamawiać certyfikat własności domeny fizycznej?

Certyfikat domeny może pełnić kilka interesujących funkcji. Przeczytaj główne powody, dla których warto mieć własny, unikalny certyfikat dla swojej unikalnej domeny. W ciągu miesiąca od złożenia zamówienia przygotujemy go, wydrukujemy i dostarczymy do Twojego domu.

Zamów fizyczny certyfikat własności domeny

Nowa domena – wybierz certyfikat od razu w zamówieniu w usługach dodatkowych.

Istniejąca domena – aktywuj certyfikat w administracji klienta. W szczegółach domeny wybierz Zarządzanie certyfikatami.

Masz piękną domenę? Mają też piękny certyfikat własności!

Potrzebujesz pomocy?

Nasza obsługa klienta składa się z ludzi, którzy lubią technologię internetową. Dostarczy Ci informacji o usługach, ewentualnie pomoże w zamówieniu i kontroli usługi za pośrednictwem administracji klienta. Może pomóc w kwestiach rozliczeniowych.

Przed skontaktowaniem się z nami zapoznaj się z naszą bazą wiedzy, w której znajduje się odpowiedź na większość pytań i problemów.

Wsparcie jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez czat, e-mail lub formularz kontaktowy. Czas odpowiedzi na typowe pytania techniczne jest natychmiastowy, w przypadku bardziej złożonych problemów technik udzieli odpowiedzi w ciągu 2 godzin.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jest to dodatkowa usługa dla domen, które są u nas zarejestrowane. Po aktywacji usługi dodatkowej możesz otrzymać certyfikat, który zostanie wydrukowany na bezpiecznym papierze i będzie zawierał podpis właściciela WEDOS Internet a.s. Po złożeniu zamówienia dostarczymy certyfikat pod wskazany adres.

W ciągu miesiąca od zamówienia certyfikatu przygotujemy go dla Ciebie, wydrukujemy i wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Fizyczny certyfikat potwierdza stan domeny w rejestrze na aktualną datę i godzinę. Ta informacja jest stała. Nawet jeśli za 10 lat domena będzie należała do kogoś innego, certyfikat potwierdza, że ​​byłeś jej właścicielem w momencie generowania.

Obecnie dla wszystkich domen, które mamy w ofercie i możesz nimi zarządzać w administracji klienta w sekcji domen.

W przypadku subdomen nie rejestrujemy właściciela i nie mamy możliwości jego weryfikacji. Nasz system certyfikatów współpracuje z WHOIS, gdzie subdomeny nie są rejestrowane.

Nawet biorąc pod uwagę uwarunkowania rejestru i funkcjonowania domen, byłoby to dość skomplikowane.

Fizyczny certyfikat własności domeny potwierdza następujące stany na dzień i godzinę jego wygenerowania:

  • Nazwa domeny
  • posiadacz (właściciel)
  • Adres posiadacza
  • Data rejestracji domeny
  • Data wygaśnięcia domeny
  • Rejestrator
  • Data wystawienia certyfikatu

Certyfikat będzie zatem służył każdemu organowi, który będzie wymagał od Ciebie któregokolwiek z tych danych domeny.

Zamów fizyczny certyfikat własności domeny

Ta strona używa plików cookies do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji