Chcesz otrzymywać informacje o nowościach firmy WEDOS za pośrednictwem powiadomień PUSH bezpośrednio na Twoim ekranie?

Sponsoring i współpraca

Sponsoring i współpracę przy projektach oferujemy tylko w wyjątkowych przypadkach.

Sponsoring, tj. udostępnienie domen i usług hostingowych, oferujemy tylko dla celów charytatywnych  – tzn. charytatywnym i innym dobroczynnym organizacjom. Po uzgodnieniu warunków jesteśmy gotowi uregulować opłaty związane z korzystaniem z nazw domen oraz zapewnić bezpłatny webhosting.
W przypadku zainteresowania skorzystaj z
formularza kontaktowego i prześlij nam szczegółowe informacje o projekcie.

Chętnie weźmiemy udział także w dużych projektach komercyjnychskierowanych do ogółu społeczeństwaForma współpracy może być bardzo różnorodna. Konieczne jest jednak podanie szczegółowych informacji o projekcie.

Pozostałym zainteresowanym sponsoringiem lub współpracą polecamy nasz system prowizyjny.W przypadku projektu cieszącego się dużym zainteresowaniem, bardzo łatwo o pozyskanie dodatkowych środków, a tym samym pokrycia kosztów za domenę i hosting. Wystarczy umieścić na stronie reklamę naszych usług i otrzymywać prowizje za pośrednictwo w zamówieniach. Oferujemy prowizje aż do 50%.

Sponsoringu nie oferujemy pojedynczym osobom ani zamkniętym społecznościom (typu serwery lub portale gier) itd. Na pewno nie udostępnimy domen ani innych usług  bez tego abyśmy widzieli opłacalność,  nie byłby to bowiem klasyczny sponsoring (w zasadzie reklama), ale darowizna. Projekty charytatywne będziemy wspierać, ale tylko te faktycznie charytatywne.

Uważamy, że nasze ceny są na tyle niskie, że nie mogą być przeszkodą w starcie jakiegokolwiek projektu a wręcz przeciwnie jest to dla nas dowód na to, że projekt jest traktowany poważnie. Płatność jest jak „bilet wstępu“ pomiędzy naprawdę poważnie zaplanowane projekty. W przeciwnym razie, codziennie rejestrowalibyśmy domeny dla wielu róznych projektów jak również udostępnialibyśmy hosting (lub VPS), a przy tym część z nich byłaby całkowicie nieskuteczna a tym samym nie byłaby opłacalna dla nas (nawet domeny, które musimy opłacić).