HTTPS na webhostingu

Informacje o możliwości użycia HTTPS, warianty usługi, użycie własnego certyfikatu.

Oferujemy 2 warianty HTTPS:

  • z certyfikatem Let’s Encrypt na współdzielonym adresie IP (SNI) – łatwo dostępna, automatyczna i ekonomiczna opcja bezpieczeństwa – polecamy.
  • z własnym certyfikatem na współdzielonym adresie IP (SNI) – ten wariant również jest odpowiedni dla zabezpieczenia dostępu Twoich odwiedzających. SNI jest ulepszeniem protokołu szyfrowanego, który umożliwia użycie certyfikatu na współdzielonym adresie IP (SNI na Wikipedii).

Dodatkowe informacje dostępne w Bazie wiedzy:

  • Podstawy HTTPS (HTTP przez SSL) – informacje teoretyczne dotyczące szyfrowanego i zaufanego dostępu do stron WWW, certyfikat i klucz prywatny, urzędy certyfikacji
  • HTTPS na webhostingu – szczegółowe informacje, sposób postępowania, aktywacja i ustawienie
  • ze współdzielonym certyfikatem – za darmo, odpowiedni dla zabezpieczenia dostępu do administracji CMS lub e-shopu, nieodpowiedni dla odwiedzających i klientów.
  • z własnym certyfikatem na własnym adresie IP – odpowiedni również dla klientów i odwiedzających Twoją stronę WWW. Przed ustawieniem certyfikatu HTTPS, konieczne jest zamówienie usługi dodatkowej Własny adres IP (dotyczy webhostingów utworzonych przed listopadem 2017 roku). Dla webhostingów utworzonych po tej dacie, zalecamy korzystanie z własnego certyfikatu na współdzielonym adresie IP (SNI). 
Pozwól sobie na wysoką wydajność, stabilność i jakość! Idealny dla WordPress, Joomla, e-shopów ...

HPE Moonshot

Usługa webhosting NoLimit działa na markowych serwerach HPE Moonshot, które są rozwiązaniem dla gigantycznych rozwiązań chmurowych opracowanym przez firmę Hewlett Packart Enterprise.

Jeden HPE Moonshot zapewnia wydajność 45 procesorów z 360 wątkami 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz w trybie turbo), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

WEBHOSTING NoLimit
12,50 Zł/miesiąc
(15,13 Zł/miesiąc brutto)
Najpopularniejszy
hosting w Czechach!

Ta strona używa plików cookies do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji