Chcesz otrzymywać informacje o nowościach firmy WEDOS za pośrednictwem powiadomień PUSH bezpośrednio na Twoim ekranie?

Spakuj walizki i przeprowadź się do WEDOS !!!

Ciesz się wakacjami … i nie płać przez 2 lata …

Konkurencja a webhosting za darmo

Aby ułatwić Ci przeniesienie webhostingu, tak by nie było Ci przykro z powodu niewykorzystanego okresu u konkurencji, za darmo przedłużymy ważność kupionego u nas webhostingu o podwojony okres, który pozostał Ci do wykorzystania u dotychczasowego dostawcy.

Aby skorzystać z tej oferty, w zamówieniu webhostingu wprowadź wszystkie niezbędne dane oraz załącz dokument potwierdzający zakup webhostingu u konkurencji.

Z przeniesieniem i konfiguracją strony chętnie Ci pomożemy.

Oferta dotyczy webhostingów kupionych po 1.8.2011 do odwołania.

Kup najlepiej sprzedający się czeski hosting. Podaruj sobie wysoką wydajność, stabilność i jakość!

Profesjonalny webhosting w 100% na SSD ze wspraciem 24/7.

Przykład

U firmy XY masz zapłacony webhosting do 15.3.2011. Dnia 29.10.2010 kupujesz webhosting u nas (na 1 rok). Webhosting ten będzie ważny do 28.10.2011.
U konkurencji mógłbyś korzystać z usługi jeszcze przez 138 dni, ważność webhostingu, który zakupiłeś u nas przedłużymy za darmo o 276 dni, w związku z czym będzie on ważny do 30.7.2012.

Warunki zyskania darmowego okresu

  • musi chodzić o opłacony webhosting dla identycznej domeny 2 poziomu
  • klient musi w zamówieniu webhostingu podać prawdziwe informacje: od jakiego dostawcy się przenosi oraz z jakiego wariantu webhostingu korzystał
  • klient musi w zamówieniu webhostingu załączyć dokument (fakturę), potwierdzający opłacenie usługi u konkurencji wraz z datą końca okresu abonamentowego
  • konieczne jest uregulowanie opłaty rocznej za korzystanie z webhostingu
  • liczba dni pozostałych u dotychczasowego dostawcy, liczona jest od dnia opłacenia zamówienia u nas
  • maksymalny okres darmowy to 2 lata
  • uprawnienie do skorzystania z niniejszej oferty jest oceniane przez Organizatora, który w razie wątpliwości lub niejasności, może taki wniosek odrzucić
Domenę i webhosting możesz przenieść do WEDOS bez przestojów i problemów. Chętnie Ci pomożemy. Szczegółowe instrukcje dotyczące przeniesienia strony od konkurencji znajdziesz tutaj.