Accesslog i errorlog na webhostingu

Na webhostingu możesz aktywować usługę logowania dostępów i błędów, logi są dostępne przez FTP.

Usługi dodatkowe accesslog i errorlog są płatne według aktualnego cennika. Usługi atywujesz w Panelu Klienta, w zakładce „usługi dodatkowe” konkretnego webhostingu.

W ramach usługi accesslog rejestrowane są wszystkie dostępy do strony. Logi są dostępne przez FTP w katalogu logs/accesslog.

Usługa errorlog zapisuje do logu wszystkie błędy odnoszące się do danej strony (błędy Apache i PHP).  Logi są dostępne przez FTP w katalogu logs/errorlog.

W obu przypadkach, logowanie do pliku następuje co godzinę. Logi są usuwane
po 7 dniach.

Aktywacja tymczasowa

Usługę accesslog i errorlog można aktywować tymczasowo (także za pośrednictwem Panelu Klienta). Usługa zostanie bezpłatnie aktywowana
na 24 godziny
, opcja ta jest dostępna tylko 1 raz na 30 dni.

Cennik

Podane ceny bez VAT / z VAT 21%.

Pozwól sobie na wysoką wydajność, stabilność i jakość! Idealny dla WordPress, Joomla, e-shopów ...

HPE Moonshot

Usługa webhosting NoLimit działa na markowych serwerach HPE Moonshot, które są rozwiązaniem dla gigantycznych rozwiązań chmurowych opracowanym przez firmę Hewlett Packart Enterprise.

Jeden HPE Moonshot zapewnia wydajność 45 procesorów z 360 wątkami 2,9-3,0 GHz CPU (3,4-3,8 GHz w trybie turbo), 2880 GB RAM, 45-180 TB NVMe SSD.

WEBHOSTING NoLimit
5 Zł/miesiąc
(6,05 Zł/miesiąc brutto)
Najpopularniejszy
hosting w Czechach!

Ta strona używa plików cookies do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji