Uruchomiliśmy tryb testowy! Możesz zamówić usługę i testować ją z nami. Ta długo oczekiwana usługa jest wreszcie dostępna.

WMS

Prosta w obsłudze jak webhosting, ale dostępna na wyodrębnionym serwerze (w przypadku zainteresowania również na dedykowanym) z możliwościami administratora. Wydajności WMS z nikim nie dzielisz! Jest zarezerwowana tylko dla Ciebie.

Bezkonkurencyjna oferta!
od 95,50 Zł/miesiąc
(115,56 Zł/miesiąc brutto)

WMS – Webhosting Managed Server

WMS (Webhosting Managed Server) to unikatowa usługa, którą stworzyliśmy na podstawie setek tysięcy zapytań od naszych klientów. Łączy ze sobą prostotę zarządzania naszego współdzielonego webhostingu NoLimit z wydajnością serwera dedykowanego. 

WMS to więcej niż standardowy, współdzielony webhosting.  WMS to więcej niż standardowy multihosting. WMS to po prostu WMS (Webshosting Managed Server).

Dedykowana wydajność, nieograniczona liczba odrębnych stron i baz danych. A wszystko obsługiwane przez nas i dostępne za pośrednictwem naszej administracji.

WMS został zaprojektowany jako interfejs do zarządzania odrębnymi webhostingami, którym wg własnego uznania przydzielasz hardware’owe zasoby (wydajność serwera). Jeśli chcesz, możesz u nich dokonać indywidualnego ustawienia PHP (czas wykonywania skryptu czy liczba procesów…) i serwera WWW. Dla ułatwienia zarządzania dostępne są również sFTP, a w przyszłości SSH.

Usługa jest oparta na 23-letnim doświadczeniu w świadczeniu usług hostingowych.

 

Wyobraź sobie usługę tak prostą, jak webhosting ...
Właśnie tym jest WMS...
Wyobraź sobie usługę tak prostą jak webhosting, ale z dedykowaną i gwarantowaną wydajnością ...
Właśnie tym jest WMS...
Wyobraź sobie usługę tak prostą jak webhosting, ale z dedykowaną i gwarantowaną wydajnością, obsługiwaną przez nas, z dostępem administratorskim dla Ciebie...
Właśnie tym jest WMS...

Dla najbardziej wymagających projektów

WMS to wyjątkowa usługa, która udostępnia prosty interfejs do tworzenia nieograniczonej liczby własnych webhostingów NoLimit. Otrzymujesz do nich prawa administratorskie, dzięki czemu możesz w sposób indywidualny zmieniać ich parametry i konfigurację.  

WMS został zaprojektowany w taki sposób, aby skalowanie usługi było możliwe nawet dla Twoich najbardziej wymagających projektów. 

Odrębne webhostingi

Utworzone webhostingi są całkowicie odrębne. Żaden z nich nie wpływa więc na pozostałe. Jeśli posiadasz więcej stron, możesz dla każdej z nich utworzyć odrębny webhosting, a to wszystko bez obaw, że w przypadku ataku na jeden z nich, atakujący zyska dostępy do pozostałych. Webhostingi możesz też tworzyć dla subdomen.

Interfejs dla każdego z webhostingów jest praktycznie identyczny jak w przypadku usługi NoLimit. Z tą różnicą, że przypadku webhostingów utworzonych w ramach WMS masz znacznie więcej opcji ustawień. Możesz np. ustawić inne parametry PHP i serwera WWW.

Każdy webhosting utworzony w ramach WMS ma domyślnym ustawieniu identyczne parametry jak standardowy NoLimit. Jeśli Ci to odpowiada, nie musisz wprowadzać żadnych zmian. Jeśli chcesz, możesz skonfigurować praktycznie wszystko. Wydajność jest wydzielona tylko dla Ciebie. Ograniczenie są jedynie wielkości zakupionych przez Ciebie zasobów. 

Odrębny e-mail 

E-maile nie są wliczane do zakupionych zasobów. Nie odbierają Ci miejsca na dysku ani nie obciążają procesora. Tak samo jak w przypadku NoLimit są umieszczane na odrębnych serwerach, które obsługujemy my.

W ramach WMS dostępnych jest bezpłatnie 5 GB na e-maile. Możesz wytworzyć tyle skrzynek pocztowych, ile uważasz za stosowne. Dodatkową przestrzeń na e-maile możesz zyskać, aktywując usługę dodatkową. Usługę możesz aktywować wielokrotnie, a to do wielkości 100 GB. W przyszłości planujemy udostępnić większą powierzchnię. 

Swoje wiadomości możesz pobierać za pomocą wszystkich ulubionych klientów  poczty e-mail. Dostęp do skrzynek jest możliwy także za pośrednictwem naszego interfejsu Webmail. 

Wspólna baza danych

Bazy danych tworzone są automatycznie, a to powyżej poziomu poszczególnych webhostingów. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób z tego skorzystasz. Możesz dla każdego webhostingu utworzyć odrębną bazę danych, lub udostępnić jedną pomiędzy wieloma webhostingami. 

Nie zapomnij, że zasoby hardware’u są wydzielone tylko dla Ciebie. Jeśli więc potrzebujesz przeliczać coś w bazie danych nawet przez kilka godzin, zależy to od Ciebie.

Rozwiązanie master-slave. Bazy danych są tworzone na różnych serwerach w 2 kopiach. Jedna z nich jest używana do odczytu / zapisu, po czym jest synchronizowana z zapasowym serwerem bazy danych. W razie potrzeby możesz natychmiast przełączyć się na zapasowy serwer bazy danych. Wydajność serwera bazy danych jest wydzielona tylko dla Ciebie. Dzięki temu jest szybszy niż na tradycyjnym webhostingu NoLimit, nawet w przypadku najbardziej wymagających projektów. 

Wielkość bazy danych nie jest ograniczona. Ograniczeniem są jedynie wielkości zakupionych przez Ciebie zasobów. 

Indywidualne ustawienia

W przeciwieństwie do NoLimit zniesiono większość ograniczeń. Chcesz np. przedłużyć czas wykonywania skryptu 1800 sekund (lub jeszcze więcej), abyś mógł analizować pliki o wielkości setek megabajtów? W przypadku WMS – żadny problem. Parametry max_execution_time, memory_limit i post_max_size możesz zmieniać wg uznania. 

Potrzebujesz przestrzeni tylko do przechowywania obrazków i plików, z których będą korzystać pozostałe webhostingi? Wystarczy ustawić liczbę połączeń na serwerze WWW dla danego webhostingu np. na 300.

Potrzebujesz przestrzeń dla kilku TB danych? Dla WMS to nie problem. Będziesz miał do dyspozycji wszystko, co zakupisz. Nic Cię nie ogranicza.

Serwer proxy dla WMS

W ramach każdego WMS możesz skorzystać z naszego serwera proxy, który cachuje statyczną zawartość, dzięki czemu oszczędzasz zakupioną wydajność. Jeśli Twoje skrypty potrafią dobrze cachować, to nawet najniższy wariant WMS udźwignie wysoką odwiedzalność stron. Serwer proxy udostępniamy bezpłatnie także w ramach naszego współdzielonego webhostingu NoLimit. M.in.dzięki nim niektórzy z naszych klientów odnotowują setki tysięcy odwiedzin dziennie.

Sam możesz zdecydować, czy na danym webhositngu chcesz korzystać z naszego serwera proxy. Wyłączenie/ponowne włączenie odbywa się za pośrednictwem Panelu Klienta. 

Serwery proxy dbają ponadto o bezwypadkowe funkcjonowanie, w przypadku konieczności migracji Twojego WMS na inny serwer fizyczny. W przyszłości będą również potrafić rozdzielić obciążenie pomiędzy wieloma WMS.

Specjalistyczny WMS

Jeśli chcesz, możesz w całości skonfigurować WMS jako serwer WWW lub serwer bazy danych. W tym przypadku całkowita przydzielona usłudze wydajność będzie wykorzystywana w jednym celu. Możesz więc mieć jeden serwer fizyczny jako serwer WWW, a jeden odrębny serwer fizyczny dla baz danych. Możesz zakupić nieograniczoną liczbę serwerów fizycznych a wydajność skalować wg swoich potrzeb.

Dzięki unikalnej możliwości uruchomienia specjalistycznego WMS zyskasz możliwość korzystania z baz danych o rozmiarze np. setek GB. 

Bazy danych będziesz mógł połączyć z inną usługą WMS lub też ze standardowym webhostingiem NoLimit. 

HPE Moonshot

Usługa WMS działa na markowych serwerach HPE Moonshot od firmy Hewlett Packard Enterprise, stworzonych na potrzeby wielkich rozwiązań chmurowych.

45 wydajnych serwerów w jednym boksie o wielkości 4 i 1/3U. Każdy serwer z łącznością 2 x 10 Gbps do redundantnych przełączników. Łączność całego boksu aż 8 x 40 = 320 Gbps! Łącznie aż 450 serwerów w jednym racku.
Tylko i wyłącznie dyski NVMe SSD.

Wybierz potrzebną wielkość RAM i przestrzeń dyskową (100% SSD)

Tylko wydzielony hardware na super szybkich serwerach, włącznie z możliwością zakupu wydajności całego serwera fizycznego – CPU 3,4 GHz z boost 3,8 GHz, 1TB NVMe SSD, 60 GB RAM (część RAM jest niezbędna do funkcjonowania serwera), a to włącznie z łącznością 1 Gbps. Serwery fizyczne są połączone 2 x 10 Gbps.

Już niebawem będziemy oferować przestrzeń dyskową 16 TB na SSD, i inne przestrzenie do przechowywania.

Zasoby serwera dla serwera webhostingowego

1 współdzielony wątek CPU
3,4 (turbo aż 3,8) GHz, max. 7 wątków tylko dla Ciebie
1 - 7
30 Zł/miesiąc
(36,30 Zł/mies. brutto)
1 GB RAM
zawsze dedykowana
8GB - 56 GB
6 Zł/miesiąc
(7,26 Zł/mies. brutto)
1 GB SSD
SSD (RAW), w przyszłości aż kilka TB, zawsze dedykowany
50GB - 1000 GB
0,35 Zł/miesiąc
(0,42 Zł/mies. brutto)

Zasoby serwera dla serwera bazy danych

1 współdzielony wątek CPU
3,4 (turbo aż 3,8) GHz, max. 7 wątków tylko dla Ciebie
1 - 7
30 Zł/miesiąc
(36,30 Zł/mies. brutto)
1 GB RAM
zawsze dedykowana
8GB - 56 GB
6 Zł/miesiąc
(7,26 Zł/mies. brutto)
1 GB SSD
SSD (RAW), w przyszłości aż kilka TB, zawsze dedykowany
50GB - 1000 GB
0,35 Zł/miesiąc
(0,42 Zł/mies. brutto)

Ceny podane za 1 miesiąc przy płatności rocznej, w przypadku płatności miesięcznej naliczana jest dopłata w wysokości 10% ceny.

Dlaczego wybrać WEDOS WMS?

Jeśli jesteś zadowolony z webhostingu NoLimit, ale brakuje Ci w nim wydzielonej wydajności lub możliwości zmiany niektórych ustawień (indywidualne parametry PHP), usługa WMS jest właśnie dla Ciebie.

Wydzielona
wydajność

WMS oferujemy tylko z wydzieloną wydajnością serwera fizycznego, którą nie dzielisz się z nikim.

Obsługą
zajmiemy się my

Jeśli jesteś w stanie zarządzać naszym webhostingiem NoLimit, nie będziesz miał problemu z administracją WMS. Aktualizacja, bezpieczeństwo, kopie zapasowe, konserewacja - o to wszystko zadbamy my.

Serwer WWW
Baza danych

WMS możesz w całości skonfigurować jako serwer WWW lub serwer bazy danych. Tylko od Ciebie zależy, ile wydzielonej wydajności kupisz dla danej części.

Już od
95,50 Zł
miesięcznie netto
115,56 Zł/mies. brutto

Potrzebujesz pomocy?

Naše zákaznická podpora je Dział Obsługi Klienta składa się z ludzi, którzy interesują się technologiami internetowymi. W razie potrzeby chętnie udzielą Ci informacji o usługach, pomogą w złożeniu zamówienia czy też w zarządzaniu usługą przez Panel Klienta. Pomogą również w rozwiązaniu problemu z płatnościami.

Przed skontaktowaniem się z nami prosimy o zapoznanie się z naszą Bazie wiedzy, w której znajdziesz wiele wskazówek dotyczących najczęściej występujących problemów.

Obsługa Klienta jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem chatu, e-maila lub formularza kontaktowego. W przypadku standardowych pytań technicznych odpowiedź jest wysyłana natychmiastowo, w przypadku bardziej złożonych problemów technik odpowie Ci w ciągu 2 godzin. 

FAQ - nejczęstsze pytania

WMS (Webhosting Managed Server) Łączy ze sobą prostotę zarządzania naszego współdzielonego webhostingu NoLimit z wydajnością serwera dedykowanego.

Zyskujesz do dyspozycji prosty interfejs do tworzenia nieograniczonej liczby własnych webhostingów NoLimit. Otrzymujesz do nich prawa administratorskie, dzięki czemu możesz w sposób indywidualny zmieniać ich parametry i konfigurację. 

Nie wiesz, czym dokładnie różni się webhosting, serwer wirtualny (VPS) i serwer dedykowany? Nie możesz się zdecydować, która z usług będzie najlepszym rozwiązaniem dla działania Twojej strony internetowej lub innej aplikacji?

Jeśli chcesz uruchomić stronę internetową, możesz skorzystać z którejkolwiek z naszych usług hostingowych – webhostingu, VPS lub serwera dedykowanego. Różnice wynikają z możliwości, które dana usługa oferuje, w tym złożoności w zarządzaniu, wydajności, stopnia współdzielenia serwera z innymi klientami i wiele innych.

Porównanie – webhosting – VPS – serwer dedykowany » 

Wypróbuj nową usługę WMS.

Ta strona używa plików cookies do świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji