Chcesz otrzymywać informacje o nowościach firmy WEDOS za pośrednictwem powiadomień PUSH bezpośrednio na Twoim ekranie?

Okres próbny i zwrot pieniędzy

W przypadku webhostingu, WEDOS Dysku i VPS, możliwe jest zrezygnowanie z usługi z dowolnego powodu do 7 dni od jej uruchomienia z gwarancją zwrotu pieniędzy. W uzasadnionych przypadkach także do 180 dni (dotyczy to również do serwerów dedykowanych).

Zwrot pieniędzy do 180 dni

Rezygnacja z webhostingu, WEDOS Dysku, VPS czy serwera dedykowanego (w przypadku płatności rocznej) do 180 dni od jego uruchomienia z gwarantowanym zwrotem proporcjonalnej kwoty, jest możliwa jedynie w dwóch następujących przypadkach:

  • udokumentowanej, niedostatecznej wydajności serwera operatora
  • udokumentowanych, powtarzających się awarii serwera, spowodowanych usterką po stronie operatora

Rezygnacja z innego powodu nie zostanie uwzględniona (np. niezadowalające parametry webhostingu lub jego konfiguracja, niedostępność funkcji itp.).

Okres próbny 7 dní

W przypadku webhostingu, WEDOS Dysku i VPS, możliwe jest zrezygnowanie z usługiz dowolnego powodu do 7 dni od jej uruchomienia z gwarancją zwrotu pieniędzy. Rezygnację należy przesłać przez formularz kontaktowy po uprzednim zalogowaniu się do swojego konta użytkownika (jako użytkownik autoryzowany) ze szczegółowym opisem powodu rezygnacji. Przekazane infromacje i uwagi zostaną wykorzystane w celu polepszenia jakości naszych usług.

7 dniowy okres nie stosuje się do serwerów dedykowanych.

Zmiana usługi

Przy przejściu z webhostingu na serwer wirtualny bądź dedykowany (z powodu niezadowalających parametrów hostingu współdzielonego) możliwa jest rezygnacja z webhostingu z jednoczesnym przesunięciem kwoty za niewykorzystany okres na inną usługę.